TRANSPORTI FALAS NË TËRË KOSOVËN
TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE
MBI 250,000 ARTIKUJ SPORTIV
BLEJ ONLINE = BLEJ LOKAL
Edit Content

Kthehu mbrapa

Djem

Vajza

Menu

Meshkuj

Femra

Fëmijë

Aksesorë

Pajisje

Brende

Kthehu mbrapa

Djem

Vajza

Menu

Të fundit në INTERSPORT.

pavarësisht nevojave tuaja, INTERSPORT ËSHTË KËTU PËR JU.

PAJISJE SPORTIVE

FILLO AKTIVITETET
NË SHTËPI

Gjeni të gjitha pajisjet të cilat ju duhen për të zhvilluar aktivitete fizike nga rehatia e shtëpisë suaj!

PRODUKTI I DITËS

NIKE
Atlete për Femra
Air Max Invigor

83.00€    66.00 €

PAJISJE SPORTIVE

FILLO AKTIVITETET NË SHTËPI

Gjeni të gjitha pajisjet të cilat ju duhen për të zhvilluar aktivitete fizike nga rehatia e shtëpisë suaj!

femra

meshkuj

FËMIJË

DYQANET

Brendet që ti dashuron.

ADIDAS

NIKE

PUMA

MCKINLEY

energetics

PROTOUCH

Veshjet sportive dhe pajisjet në INTERSPORT Online

Produkte dhe veshje sportive të modës së fundit për meshkuj, femra dhe fëmijë ju presin në dyqanin online INTERSPORT. Gama e gjerë përfshin gjithçka që ju nevojitet për sporte ose aktivitete të tjera spotive. Duke perfshirë të gjithë, si tipat sportiv po ashtu edhe atletët rekreativë mund të përdorin me lehtësi avantazhet e dyqanit në internet në çdo kohë. Në INTERSPORT ju mund të blini lehtësisht veshjet apo pajisjet tuaja të preferuara sportive kudo që ndodheni përmes celularit apo kompjuterit e tabletit tuaj.  Qoftë sport konkurrues apo sport si një hobi – me produktet tona sportive për femra, meshkuj dhe fëmijë, ne ju mbështesim të arrini performancë më të lartë.
 

GAZETA JUAJ SPORTIVE

Të dhënat tuaja nuk do të kalohen te palët e treta dhe do të përdoren vetëm për gazetën tonë. 
Çregjistrimi është i mundur në çdo kohë.