TRANSPORTI FALAS NË TËRË KOSOVËN
TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE
MBI 250,000 ARTIKUJ SPORTIV
BLEJ ONLINE = BLEJ LOKAL
Edit Content

Kthehu mbrapa

Djem

Vajza

Menu

Meshkuj

Femra

Fëmijë

Aksesorë

Pajisje

Brende

Kthehu mbrapa

Djem

Vajza

Menu

Veshje

MBATHJE

Aksesorë

PAJISJE

Brendet që ti dashuron.

ADIDAS

NIKE

PUMA

MCKINLEY

energetics

PROTOUCH

Brendet Tjera

Produkte sportive për fëmijë në INTERSPORT

INTERSPORT ofron një përzgjedhje të gjerë të artikujve sportiv veçanërisht për fëmijë në mënyrë që edhe të rinjtë të mund ta shijojnë sportin me rehati maksimale. Prodhuar nga prodhues të njohur të markave, veshjet sportive, pajisjet dhe aksesorët e Intersport sigurojnë që edhe të vegjlit të jenë gjithmonë të veshur me stil dhe të sigurt në sportin e tyre të preferuar . Tek ne mund të gjeni xhaketa, këpucë, këmisha, pantallona sportive apo rroba banje, plus një gamë të gjerë të pajisjeve sportive duke nisur nga futbolli e deri te patinat mbi akull apo ski për fëmijë.
 
 
 

GAZETA JUAJ SPORTIVE

Të dhënat tuaja nuk do të kalohen te palët e treta dhe do të përdoren vetëm për gazetën tonë. 
Çregjistrimi është i mundur në çdo kohë.

570